Firma DAB Bednarz i Wspólnicy Sp. J. rozpoczęła swą działalność w 1990 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą i serwisowaniem artykułów gospodarstwa domowego. Po kilku latach obecności na rynku Założyciele podjęli decyzję o zmianie podstawowego profilu działalności i zajęli się produkcją papierowych worków do odkurzaczy.

Spółka swoją działalność opiera przede wszystkim na bogatym doświadczeniu, świetnie wyszkolonej i umotywowanej załodze oraz specjalistycznych liniach technologicznych – to wszystko umożliwia uzyskanie produktów najwyższej jakości.
Firma chętnie podejmuje nowe wyzwania i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb swoich Klientów m.in. tworzenia nowego rodzaju worka, umieszczenia określonego logo na opakowaniu.

Materiały, stosowane do produkcji worków, są sprowadzane bezpośrednio od producentów. Ich wytwarzanie polega na wykorzystywaniu ekologicznych komponentów, produkowanych przez światowych liderów branży chemicznej i papierniczej. Rozwiązania takie dają Państwu gwarancję, że produkt finalny będzie spełniał wszelkie wymagania jakościowe i użytkowe a jego trwałość zapewni zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.
   
DAB Bednarz i Wspólnicy Sp. J.
35-205 Rzeszów, ul. Torowa 3
tel./fax (017) 863 56 75
e-mail: b.bednarz@dab.com.pl
realizacja: SOLVEO

tablica pamiatkowa projektu